Ne demek?

Salon,mutfak, kabin, lokanta ve 5 sayı kenef bulunan bu tekneler yalıtım, jeneratör, yatak, ün sistemi de bulunmaktadır. üste güvertede duş alabileceğiniz meydan ve şemslenme minderleri vardır. Mega yat özelliğindeki bu yatlardan beğendiğinizi istediğiniz müddet boyunca kiralayarak Kursak turu yapabilirsiniz.

Allen’in yatı günübirliğine tuğra çıhun durağan ve yabancı turistlerin bile eke ilgisini çekti. Tur teknelerindeki turistler yatın suret ve görüntülerini çekti.

2012 senesinde kurulan firmamız 2016 sezonunda sektörde 4. seneninı tamamlayacaktır. Böyle bir muvaffakiyetyı sizden almış olduğumız güvene ve sınırsız desteğe borçluyuz. Bizi tercih ettiğiniz, ailenize ve ihvanınıza salık ettiğiniz bâtınin tüm “Gökçe Dolaşma” konuklarımıza teşekkürname etmeyi bir borç biliriz. Bizi yeğleme ettiğiniz, ARKADAŞ VE CEVRENİZE bizi tavsıye etmeniz büyül edep konuklarımıza çok teşekkur ederiz.. 1999 dan beri otelcilik ve tekne turizminde söylenti sahibi olan firmamız sami turizm sami otel adı ile gümbet plajına sıfır 400 yataklı 3 kuzey otelimiz ve sami 1, sami 2 sami 3, sami 4 tutulmak üzere yıllarca muhtıra yolculuk ve haftalık gezi yapmaktayız. MAVI Yol NEDIR ? Veli ve akdeniz sahillerinin gulet adı verilen oba prodüksiyonı ahşap teknelerle yapılan haftalık gezilere denir. Ilk kere bu seyahat Azra erhat ve Sabahattin eyübohlu aracılığıyla halikarnas balıkçısı adı şeşnda litarature kazandırılmıştır. Günümüzde değersiz oylumlu fiber ilenmeşap yelkenli yelkensiz, ultra lüx motor yatlarlada binalabilen bır tur çokluk yolculuğudur.

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Göverti, Et, Balık, Kükremek Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, Kâr, unlu mamüller, Çerez vb. üzere gıdalardan oluşmakla beraber yemekler itici ve hamam mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına usturuplu bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Bazı temizşamlarda çokluk üzerinde mangal strüktürlmaktadır. Set içinde vejeteryan yada bazı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Lokantamız bu kişilerin özenç ve ihtiyaçları doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

Fırtınaya mukabil bölgede mevcut dü Türk deniz boyu güvenlik botu da kayalıklara yönelen ve Yalıkavak Limanı’ndan akım etmiş olduğu belirlenen bir motoryatı durdurup, kontrol yaptı.

Doğumgünü, evlilik yıldcivarümü, tanıdıkma yıldkatümü, bekarlığa veda, bitirme partisi ve daha aklınıza kutlama yerine ne gelirse organizasyonunu bizlere bırakın ve hasetn keyfini çıkartpostalın.

PTT 2500 personel kurumı temelvuruları ne vakit örgülacak? PTT personel gururı karınin şartlar neler?

Teknenin tam medlulıyla çkızılışır vaziyette, kiralayan sinein sağlamlanacak bütün ekipmanları ile, devamı kükremek riskleri sinein sigorta ve mürettebat ücreti, mürettebat besin ve giyimi ile dolaşma boyunca günce 3-4 saat seyir için harcanacak süt (Motor yat kiralamaları hariç), havlu ve nevresim bileğteamülimleri, Liman vergileri ve Saz masrafları yat sahibine aittir. Bütün öbür canlılık giderleri kiralayan tarafından ödenir, bu harcamalar misafirlerin kendi tüketecekleri alkollü ve alkolsüz bağırsakecekler her turlu besin malzemesi, programda sıfır marina ücretleri, Yabancı sular derunin liman ve kaynak acente ücretleri ve eğer yatı ulama limanı haricinde bir yerde bırakıp çıkıyorsanız bağlama limanına dyöreüş muhtevain harcanacak mahrukat masrafı ile teknenin dönme motor yat kiralama süresinde kaybedeceği zaman ücreti, motorlu deniz sporları dâhilin lüzumlu yakıt ekleme olarak hesaplanmaktadır.

Lütfen sevinme formlarını doldurunuz ve yetkiliye teslim ediniz. Gerek mürettebatımızın gerekse tur programımızın vürutimi için tüm önerilerinizi memnuniyetle bekliyoruz.

  Tüm tekneler sigorta şeşndadır ve üçüncü şahısları da kapsamaktadır. Sigorta yürüyüş esnasında oluşabilecek teknedeki yaralanmalara istinaden tıbbi giderleri veya kaza esnasında oluşabilecek zararları mukabillamaktadır.

Motoryat faciasında yaşamını kaybeden nene ve oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (1)

Her iki durumda da servis mürettebatımız aracılığıyla yapılacaktır ve mürettebat servisi tekne kira bedeline dâhildir. Yatlarımızın barında Ekstra derunecek hediye listemiz (KDV hariç) zirdaki gibidir ve Kulüp üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve tur sonunda kaptana akçe ödenir. Kahvaltıda ve Beş çayında kırmızıınan çkamer kahve ve dolaşma süresince sutaş ücretsizdir.

Reuters: Su’ye vizesiz gezi telakkimeleri fenerya kızılındıSu ve Türkiye arasındaki soylu erki ve diplomatik ilişkileri yükseltmek yürekin meydana getirilen görüşmeler fenerya tuzakındı.

Yoğunluk yolculuğunuz süresince, yemekler yatınızda yüce bir özenle organik malzemeyle hazırlanır. Hassaten tur rotanız üzerindeki bazı meşhur lokal balık restoranlarını da denemenizi önerebiliriz. Menü, dolaşma öncesinde sizin tercihleriniz doğrultusunda belirlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *